Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

עוברים דירה? פתרונות אחסון לכל מטרה

19.12.19

אתם זקוקים לגמישות במהלך מעבר הדירה שלכם? יש לנו פתרון עבורכם. וכך, אם אתם זקוקים לאחסון זמני של תכולת הבית שלכם, מכול סיבה שהיא, תוכלו למצוא פתרונות אחסון משוכללים ואמינים, אצל חברות המתמקדות בהשכרת מתקני אחסון מבוקרי אקלים, לכול דורש.

פתרונות אחסון ידידותיים ונוחים 

אתם מתכננים לרכוש דירה חדשה, למשל באחת מאותן דירות למכירה בחדרה, ואמורים לעבור אליה בקרוב. בינתיים מתברר לכם שהדירה החדשה לא תהיה מוכנה עד למועד שבו התחייבתם לעזוב את הדירה הנוכחית. מה תעשו?

מילא, לעצמכם אתם יכולים למצוא מקום מגורים זמני, אולי בבית ההורים. אבל מה תעשו עם כל הרהיטים והחפצים? אתם יכולים למצוא חברה לשירותי אחסנה שתאפשר לכם לאחסן את תכולת הבית עד שתקבלו את המפתח לדירה החדשה.

מציאות שכזו היא מנת חלקם של לא מעט אנשים שרוכשים דירה בבניין מגורים שנמצא בבנייה, ומטבע הדברים, לא תמיד אפשר לנבא או לחזות את העתיד, וגם היזם או הקבלן המיומן ביותר עלול לפספס את תאריך הכניסה המובטח.

למרבה המזל, במקרים שכאלה, תוכלו להיעזר במתקנים להשכרת מחסנים, לכול דורש.

שירותי השכרה מתאימים לכמה נסיבות של מעברי דירה בחיים

בין אם יש לכם רק כמה קרטונים או אינספור קופסאות ופריטי ריהוט להעביר, פשוט חפשו חברה להשכרת מחסנים, המציעה יחידות אחסון דירות להשכרה, בגודל שיתאים לצרכים האישיים שלכם.

אחד הטיפים למעבר דירה, שמתאים למי שצריך לאחסן את תכולת הבית באופן זמני לפרק זמן ארוך או קצר, הוא למצוא מחסנים להשכרה, המשמשים גם לאחסון תכולת דירה.

מתקנים אלה הם פתרונות אחסון מצוינים, ולו רק בגלל שהם נוקטים בכול האמצעים הנדרשים כדי להבטיח שמירה והגנה על הרכוש היקר לכם, רגשית וכספית, והם מתאימים:

  • לאנשים שצריכים לפנות את הדירה הנוכחית, לפני שהדירה החדשה מוכנה.
  • לאנשים שעומדים לעשות רילוקיישן במדינה אחרת, וזקוקים למקום שבו יוכלו לאחסן את תכולת הבית שלהם, עד שיחזרו ארצה.
  • לאנשים שעומדים לעבור לדיור מוגן ורוצים להשכיר את ביתם הריק, ולמצוא מקום בטוח להשכרת תכולת הדירה שלהם, למקרה שיחליטו לוותר על הדיור המוגן.

 לרכוש דירה בבניין שנמצא בבנייה

למרות שאנשים רבים מעדיפים לרכוש את הדירה לאחר השלמת הבניין, אלה שרוכשים אותה בתהליך הבנייה, עשויים לזכות ליתרונות משמעותיים רבים. בימינו, רכישת דירה בשלב הבנייה היא בטוחה וקלה ועשויה להעניק לרוכשים את היתרונות הבאים:

  • מחירים טובים יותר

כשאתם רוכשים דירה בבניין שנמצא בבניה, אתם יכולים להרשות לעצמכם לקנות דירה גדולה יותר בתקציב של דירה קטנה ממנה, כי נכסים אלה, שנמצאים בבנייה, נמכרים בהנחה. ברגע שפרויקט הנדל״ן החדש יסתיים, התעריפים יעלו, כדי ליישר קו עם דירות אחרות שמוצעות למכירה באזור זה.

  • אפשרויות בחירה טובות יותר

כאשר אתם נרשמים לרכישת דירה בבניין שנמצא בבניה, יש לכם סיכוי טוב מאוד לבחור את מיקום הדירה המתאימה ביותר לצרכים שלכם. כאשר אתם מחפשים דירה יד שנייה, אתם חייבים לבחור במה שיש. ורק מעט דירות שמעוררות עניין, עשויות להיות זמינות באזור בו אתם מבקשים לגור.

  • גמישות בתנאי התשלום

קבלן של פרויקט בנייה עשוי להציע לכם מגוון של תנאי תשלום. במקרים מסוימים אתם יכולים לקבל תנאי פרישת תשלום נוחים יותר, מאשר לו הייתם נדרשים לשלם את כל התשלום במכה אחת, כמו במקרה של רכישת דירה מבעל הבית עצמו.

  • בחירה בעיצוב הפנים המתאים לכם

כשאתם רוכשים דירה בבנייה, אתם יכולים לבצע שינויים בתכנון הדירה המקורי. תוכלו לבחור בעצמכם לא רק את עיצוב המטבח, ומיקום הקירות שיחלקו את החלל לחדרי השינה והרחצה, אלא גם את סגנון הכיורים, הברזים, וכו׳. כאשר הבניין יושלם, האפשרות שתוכלו להתאים אישית את הדירה לצרכים ולטעם שלכם, הופכת להיות יקרה מאוד.

ההצלחה הטמונה ברכישת דירות הנמצאות בשלבי דירה, מדגימה כי הקונים של ימינו מודעים היטב ליתרונות המפורשים של קנייה מפרויקט שטרם הושלם, והם מוכנים להיכנס ׳להרפתקה׳ זו גם אם יתברר שמועד סיום הדירה המובטח נדחה, ואת המפתח יקבלו רק בחודש הבא.

קחו בחשבון כי ככול שמתקרב תאריך תחילת הבנייה וככול שהבנאים מסיימים את עבודות גימור הביניים, כך היכולת שלכם לבצע שינויים תהיה כרוכה בהריסת הקיים, מה שיעלה את מחיר הדירה מעבר למה שתכננתם.

רוצים לדבר עם נציג שלנו?

רוצים שנציג/ה שלנו
יחזור אליכם?
לחצו כאן!

רוצים לדבר עם נציג שלנו?
תפריט נגישות
LM web solution
Call Now Button